Точка D належить відрізку MK, MD= 19 см, DK=24см. Знайдіть довжину відрізку МК. Пжжпжпжпжп ответ

дайте я незнаю

Ответы на вопрос

Отвечает Мельцына Светлана.

Ответ: 43см

Пошаговое объяснение:

МК=МD+DK=19+24=43см

(т.D належить відрізку МК)