Після переробки 40 ноутбуків добувають 25 г срібла. Скільки ноутбуків переробили, щоб виготовити 6

срібних медалей для нагородження українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо? (Маса медалі- 550 г срібла.)

Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Доброго ранку!

1) 25 : 40 = 0,625 (г) - з срібла з одного ноутбука.

2) 6 * 550 = 3300 (г) - срібла потрібно.

3) 3300 : 0,625 = 5280

Відповідь: 5280 ноутбуків переробили, щоб виготовити 6 срібних медалей.

Отвечает Званцева Анютка.

Ответ:

1) 550*6=3300 (г) скільки потрібно грам срібла на 6 медаль

2) 3300÷25=132 (ноут)

Пошаговое объяснение:

Відповідь: на 6 медаль потрібно 132 ноутбука