На спортивні змагання до Австралії приїхало 530 спортсменів. з Америки прибуло 110 спортсменів з

Азії — на 30 спортсменів менше, ніж з Америки, а решта спортсменів — з Європи. Скільки спортсменів з Європи брало участь у спортивних змаганнях?

Ответы на вопрос

Отвечает Зинатуллин Ленар.

Ответ:

з Азії 80 (110-30)

з Європи приїхало 530-(110+80=530-190)=340