(5y-7)(2y-0,4)=0 Розвʼяжіть рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Аня.

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання рівняння (5y-7)(2y-0.4) = 0, застосуємо властивість нульового добутку, згідно з якою, якщо добуток двох чи більше множників дорівнює нулю, то хоча б один з множників повинен бути рівний нулю.

Отже, маємо два випадки:

1. 5y - 7 = 0:

  Додамо 7 до обох боків рівняння:

  5y = 7

  Розділимо обидва боки на 5:

  y = 7/5

  Відповідь: y = 7/5 або y = 1.4

2. 2y - 0.4 = 0:

  Додамо 0.4 до обох боків рівняння:

  2y = 0.4

  Розділимо обидва боки на 2:

  y = 0.4/2

  y = 0.2

  Відповідь: y = 0.2

Отже, рівняння має два розв'язки: y = 7/5 (або y = 1.4) та y = 0.2.

Отвечает Гаджимагомедов Мухаммад.

Ответ:

y₁ = 1,4;

y₂ = 0,2.

Пошаговое объяснение:

(5y - 7)(2y - 0,4) = 0

Для решения этого уравнения, вспомним одно из свойств произведения: произведение чисел равно нулю тогда и только тогда, когда хотя бы один из множителей данного произведения равен нулю.

Для данного уравнения мы получим:

5y - 7 = 0;   (или)   2y - 0,4 = 0;

5y = 7;         (или)   2y = 0,4;

y = 7 : 5;      (или)   y = 0,4 : 2;

y = 1,4.         (или)   y = 0,2.

Значит, у данного уравнения всего 2 корня: y₁ = 1,4 и y₂ = 0,2.

__________
Удачи Вам! :)