ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ СРОЧНО!! У прямокутній системі координат задано точки 0(0; 0) і А(6; 8). З

точки А на вісь х опущено перпендикуляр. Точка В - основа цього перпендикуляра. Установіть відповідність між величиною та її числовим значенням ​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Света.

Ответ:

АО=10;АВ=8;ОВ=6

Пошаговое объяснение:

Угол В=90°(по условию)=>это прямоугольный треугольник.

АВ=8(по оси обсцис);ОВ=6(по оси ординат)

По Теореме Пифагора=>

АО=

 \sqrt{ab { \\  }^{2} + ob {}^{2}  }   =  \sqrt{8 {}^{2} + 6 {}^{2}   }   =  \sqrt{100}  = 10