З одного даху одночасно у протилежних напрямках злетіли два голуби швидкість одного з них 17,2 м/хв

а другого на 0,7 м/хв менша через скільки хвилин відстань між ними буде 53,92м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Настя.

Доброго ранку!

1) 17,2 - 0,7 = 16,5 (м/сек) - швидкість другого голуба.

2) 16,5 + 17,2 = 33,7 (м/сек) - швидкість віддалення.

3) 53,92 : 33,7 = 1,6 (сек)

Відповідь: через 1,6 секунд відстань між ними буде 53,92 метри.​