З одного даху одночасно у протилежних напрямках злетіли два голуби. Швидкість одного з них 17,2

м/хв, а другого - 0,9 м/хв менша. Через скільки хвилин відстань між ними буде 60,3 м? Можна будь ласка з короткою умовою

Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдиева Мадина.

Відповідь:

1) 17,2 - 0,9 = 16,3 (м/хв) - шв 2 голуба

2)17,2 + 16,3 = 33,5 (м/хв) - шв віддалення

3) 60,3 : 33,5 = 1.8 (хв)

Відповідь: через 1,8 хв

Покрокове пояснення: