Знайдіть число, у десять разів більше за корінь рівняння 0,4(y + 9) = 1 + 0,3(y + 2)​срооочнооо


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Виктория.

0.4(y + 9) = 1 + 0.3(y + 2)\\0.4y+3.6=1+0.3y+0.6\\0.4y-0.3y=-3.6+0.6+1\\0.1y=-2\\y=-20\\\\-20*10=-200