Бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику вписаного кола у відношенні 3:2,

рахуючи від вершини кута при основі трикутника. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 64 см. зроби це по знанням 7го класу зроби це через дано та розвязок

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Наташа.

Дано:

Бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику вписаного кола у відношенні 3:2, рахуючи від вершини кута при основі трикутника

P трикутника = 64 см

Знайти:

Сторони трикутника

Розв’язок:

a/2 = 3b/5

a/2 = 3(64 - 2a)/5  

a = 20                    

2a + b = 64

b = 64 - 2a

b = 24

Відповідь: Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 20 см, а основа - 24 см

Отвечает Караваева Виолетта.
Дано:(переписуємо умову)
по відношенню як 3:2
основа-2х
бічні сторони-6х(3х•2)-як рівнобедрені
Р-64 см.
2х+6х=64
8х=64
х=64:8=8
8•2=16(см)-основа
(8•3)2=48(см)-сума двох бічних сторін
48:2=24(см)-одна бічна сторона
відповідь: бічні сторони у рівнобедреного трикутника=48см(кожна по 24), основа=16см.