6. При якому значеннi х модуль вектора а(x;24) дорівнює 26? A) -50 або 2; Б) -10; B) -10 або 10; Г)

2. 141​

Ответы на вопрос

Отвечает Разаков Даниал.

Ответ:

B) -10 або 10.

Пошаговое объяснение:

Модуль вектора а(x;24) обчислюється за формулою:

|a| = √(x^2 + 24^2)

Оскільки модуль вектора дорівнює 26, то ми можемо записати:

√(x^2 + 24^2) = 26

Після піднесення обох боків рівняння до квадрату та скорочення декількох членів отримаємо:

x^2 = 26^2 - 24^2 = 100

Звідси будуть два розв'язки: x = 10 або x = -10.