в ні У першому ящику було в у 4рази більше апельсинів, у другому Коли з першого ящика взяли 20 кг в

в другий sine. апельсинів , a в другий поклали ще 25 кг, то в обох ящиках апельсинів стало порівну. Скільки кілограмів апельсинів було в кожному ящику спочатку ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Омархали Назым.

Ответ:

60кг и 15кг

Пошаговое объяснение:

1 ящик = 4х кг апельсинов

2 ящик = х кг апельсинов

4х - 20 = х + 25

4х - х = 25 + 20

3х = 45

х = 45 : 3

х = 15

1 ящик = (4х) = 4 * 15 = 60 кг апельсинов

2 ящик = (х) = 15 кг апельсинов