Основою прямого паралелепіпеда є паралелограм, в якому одна з діагоналей дорівнює 17 см, а сторони

основи дорівнюють 9 см і 10 см. Площа повної поверхні паралелепіпеда – 334 см^2 Визначте його об’єм.

Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.

Пошаговое объяснение:

Оскільки площа повної поверхні паралелепіпеда дорівнює 334 см², а сторони основи дорівнюють 9 см і 10 см, то площа основи дорівнює 90 см². Отже, площа бічної поверхні дорівнює 334 - 2 * 90 = 154 см².

Таким чином, периметр основи дорівнює 2 * (9 + 10) = 38 см. Отже, висота паралелепіпеда дорівнює 154 / 38 = 4 см.

Об’єм паралелепіпеда можна обчислити як добуток площі основи на висоту: V = S * h = 90 * 4 = 360 см³.