Срочно! Основою прямокутного паралелепіпеда є квадрат, площа якого дорівнює 7 см², а площа однієї з

бічних граней паралелепіпеда дорівнює 10 см². Знайдіть площу повної поверхні паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Верзилин Рома.
Розв'язання:

Нехай сторона квадратної основи паралелепіпеда дорівнює a. Тоді площа основи дорівнює a² = 7 см², звідки a = √7 см.

Якщо площа однієї з бічних граней паралелепіпеда дорівнює 10 см², то висота паралелепіпеда дорівнює h = 10 / √7 см.

Площа повної поверхні паралелепіпеда дорівнює сумі площ всіх його граней. Площа кожної з двох бічних граней паралелепіпеда дорівнює a * h = √7 * 10 / √7 = 10 см². Площа двох торцевих граней паралелепіпеда дорівнює a² = 7 см².

Отже, площа повної поверхні паралелепіпеда дорівнює:

S = 2 * (10 + 7) = 34 см²
Відповідь: 34 см².

Розв'язання за іншою методикою:

Нехай висота паралелепіпеда дорівнює h. Тоді площа однієї з бічних граней паралелепіпеда дорівнює a * h, де a - сторона квадратної основи.

З іншого боку, площа однієї з бічних граней паралелепіпеда дорівнює 2 * a√7, де √7 - сторона квадратної основи.

Отже, a * h = 2 * a√7, звідки h = 2√7.

Площа повної поверхні паралелепіпеда дорівнює сумі площ всіх його граней. Площа кожної з двох бічних граней паралелепіпеда дорівнює a * h = a * 2√7 = 2a√7 см². Площа двох торцевих граней паралелепіпеда дорівнює a² = 7 см².

Отже, площа повної поверхні паралелепіпеда дорівнює:

S = 2 * (2a√7 + 7) = 34 см²
Відповідь: 34 см².
Отвечает Шматко Ксения.

Ответ:

54 см²

Пошаговое объяснение:

Площа повної поверхні = 2 * (площа передньої та задньої граней + площа лівої та правої граней + площа верхньої та нижньої граней)

Ми вже знаємо площі передньої та задньої граней (квадратів), які дорівнюють 7 см² кожна, і площу однієї з бічних граней, яка дорівнює 10 см². Таким чином:

Площа повної поверхні = 2 * (7 см² + 10 см² + 10 см²)

Площа повної поверхні = 2 * (7 см² + 20 см²)

Площа повної поверхні = 2 * 27 см²

Площа повної поверхні = 54 см²

Отже, площа повної поверхні цього паралелепіпеда дорівнює 54 см²