Даю 15 баллов Знайти довжину кола, якщо d-4,2см2. Знайти площу круга, якщо R=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузакбирдиев Артём.

Ответ:

1.Для знаходження довжини кола, можна використати формулу:

довжина кола = π * діаметр

Дано діаметр (d) рівний 4.2 см. Підставляємо значення у формулу:

довжина кола = 3.14159 * 4.2 см

довжина кола ≈ 13.2058 см

Отже, довжина кола становить близько 13.2058 см.

2.Для знаходження площі круга можна використати формулу:

площа круга = π * (радіус ^ 2)

Дано радіус (R) рівний 5. Підставляємо значення у формулу:

площа круга = 3.14159 * (5^2)

площа круга ≈ 78.53975

Отже, площа круга становить близько 78.53975

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)  L=2πR=πd=4.2π=4.2*3.14 = 13,188 см.

2)  S=πR² = π*5² = 25π=25*3.14 =78,5 см².