У спортивній секції займається 128 дітей, 75% з них - хлопці, 25% хлопців звуть Антонами. Скіль-

Ки в секції займається Антонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

Отвечает Бабакехян Сона.

Ответ:

26 хлопчиків

Пошаговое объяснение:

1)40:100=14(д.)

2)40-14=26(хл)