Складіть умову до задачі,будь ласка.По типу з стрілочками,дуже треба!!У баскетбольній секції 48

учні. Кількість учнів у волейбольній секції становить 7_8(в дробі) кількість учнів у баскетбольній секції або 70% кількості учнів у фотбольній секції. Скільки учнів , у волейбольній секції і скільки у футбольній.ДАМ 20 БАЛІВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Иван.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

48*7/8=42 (у волейбольній секції)

42+(42*3/7)=60 (у футбольній)

48+42+60=150 ( у всіх разом)