У баскетбольній секції 48 учнів. Кількість учній у волейбольній секції становить сім восьмих

кількості учнів у баскетбольній секції або 70% кількості учнів у футбольній секції. Скільки учнів у волейбоьній секції і в футбольній?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачова Богданка.

1) 7/8 · 48 = 48 : 8 · 7 = 42 ученика - в волейбольной секции;

2) 42 : 70 · 100 = 60 учеников - в футбольной секции.

Вiдповiдь: 42 учнiв у волейбольнiй i 60 у футбольнiй.