1)Визнач периметр прямокутника, якщо його ширина 1 см, а довжина на 3 см більше. 2)Учень намалював

квадрат і прямокутник. Знайди довжину сторони та площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 5 см і 1 CM.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Александр.

Відповідь: 1) 10 см 2) 3, 9

Покрокове пояснення:

1) Якщо його ширина 1 см, то довжина:

1 + 3 = 4 см

Периметр прямокутника = (ширина + довжина) * 2

(4 + 1) * 2 = 10 см

2) Порахуємо периметр прямокутника (периметр прямокутника = (ширина + довжина) * 2):

(5 + 1) * 2 = 12 см

А у квадрата периметр дорівнює його стороні, помноженій на 4, отже якщо ми розділимо 12 на 4, то отримаємо бік квадрата:

12/4 = 3

А площа квадрата дорівнює його стороні, помноженій на себе, тобто площа цього квадрата дорівнює:

3 * 3 = 9