Розв'яжіть рівняння(117-х):3=29​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

(117-х):3=29

(117 - x) / 3 = 29

117 - x = 3 * 29

117 - x = 87

117 - x + x = 87 + x

117 = 87 + x

117 - 87 = x

30 = x

Буду радий, якщо відзначте як найкращу відповідь!

Отвечает Мироненко Никита.

Ответ: (117-х):3=29

​117-x=3×29

117-x=87

x=117-87

x=30