Розв’яжіть задачу: Периметр прямокутника становить 216 см. Одна з його сторін дорівнює 48 см.

Знайдіть довжину іншої сторони та площу цього прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.

Відповідь:

S=2880

Покрокове пояснення:

(x+48)*2=216

x+48=216/2

x=108-48

x=60

S=48*60=2880