Сроооооочноо!!! магазин продав 5.7 центнерів яблук що становить 3\5 від завезених до магазину

скільки центнерів яблук завезли до магазину? помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:

Давайте позначимо кількість центнерів яблук, які були завезені до магазину, як "x". Ми знаємо, що магазин продав 5,7 центнерів яблук, і це становить 3/5 від загальної кількості.

Ми можемо виразити це у вигляді рівняння:

(3/5) * x = 5,7

Щоб позбутися від дробу 3/5, помножимо обидві сторони рівняння на 5:

3x = 5,7 * 5

3x = 28,5

Тепер поділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення x:

x = 28,5 / 3

x = 9,5

Отже, до магазину завезли 9,5 центнерів яблук.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шутов Сергей.

ну якось так

все правильно перевіряла п'ять раз