З свіжих груш отримують 18% сушених. 1) Скільки треба взяти свіжих груш, щоб отримати 54 кг

сушених?2) Скільки вийде сушених груш з 7 кг 500 г свіжих?СРООЧНООО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ефременко Оксана.

Щоб отримати 54 кг сушених груш, потрібно взяти більше свіжих груш через втрату вологи під час сушіння. Перше, потрібно знайти скільки свіжих груш становить 100%:

Позначимо кількість свіжих груш, яку потрібно взяти, як "x".

18% свіжих груш становлять 100% сушених груш, отже, ми можемо виразити співвідношення:

18% свіжих = 100% сушених

0,18x = 54

Тепер розв'яжемо рівняння для "x":

x = 54 / 0,18

x = 300

Отже, потрібно взяти 300 кг свіжих груш, щоб отримати 54 кг сушених.

Щоб визначити, скільки сушених груш вийде з 7 кг 500 г свіжих, ми використовуємо той самий відсоток - 18%.

Спочатку перетворимо 7 кг 500 г на кількість грамів:

7 кг = 7 * 1000 г = 7000 г

Тепер знайдемо 18% від цієї кількості:

18% від 7000 г = 0,18 * 7000 г = 1260 г

Отже, з 7 кг 500 г свіжих груш можна отримати 1260 г сушених груш.