СРОЧНО!!!!! Знайти нулі функції ( спочатку треба ще знайти ОДЗ а потім і все інше)у= х² - 16х​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирюхин Паша.

Ответ:

0;\ 16

Объяснение:

ОДЗ: R

x^2-16x=0\\\\x(x-16)=0\\\\x=0\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x-16=0\\\\.\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x=16