Іжачок за три дні насушив на зиму 45 шт. грибів. За перший день він висушив 2/5 усієї кількості, за

другий день 50% того, що висушив за перший день. Скільки грибів їжачок висушив за кожен день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ратникова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

першого дня 45/5=9 це 1/5,9*2=18

другого дня18/2=9

третього дня 45-18-9=18