Розв’яжіть рівняння (x – 10) : 9 = 15.


Ответы на вопрос

Отвечает Bagirov Ali.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x – 10) : 9 = 15

x - 10 = 15 * 9

x - 10 = 135

x = 135 + 10

x = 145

Отвечает Мельникова Ирина.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання рівняння (x - 10) / 9 = 15 спростимо його:

Помножимо обидві сторони на 9, щоб позбавитися від знаменника:

(x - 10) = 15 * 9.

Вирахуємо праву сторону:

x - 10 = 135.

Тепер додамо 10 до обох сторін:

x = 135 + 10,

x = 145.

Отже, розв'язком рівняння (x - 10) / 9 = 15 є x = 145.