38. C Елдос төрт сан ойлады. Ол ойлаған сандардын катынасы 2:3:5:8 қатынасындай. Бірінші сан мен

үшінші санның қосындысы 84-ке тең. Елдос ойлаған сандарды табыңдар. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Минькина Елизавета.

Ответ:2х+5х=84

7х=84

х=12

12×2=24

12×3=36

12×5=60

12×8=96