Господиня планувала законсервувати 15 л то- матного соку, а вийшло на третину більше. Скільки

літрів соку законсервувала господиня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суслинець Христя.

Ответ:

вроді 17

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кашимова Карина.
1) 15 : 3 = 5 (л) – на стільки літрів більше вийшло соку, ніж планувала. 2) 15 + 5 = 20 (л)
Відповідь:20 л соку законсервувала господиня