У шкільну їдальню завезли 30 л соку на обід для учнів молодших класів використали 3 л соку а для

учнів старших класів 6 літрів соку скільки літрів соку залишилося в їдальні для дітей на наступний день.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Настя.

Ответ:

1) 30 - (6+3) = 21 (л) - соку залишилось на наступний день

Отвечает Щербакова Полина.

Ответ:

скільки літрів соку залишилося в їдальні для дітей на наступний день.

30-(3+6)=21 (л)

Пошаговое объяснение: