ПОМГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! ДАЮ 30 БАЛОВ 3. Высота параллелограмма площади768 см² и основание 32 см. 5.

Сторона квадрата площадью 225 см²,7. Высота трапеции, у которой A = 250 см², B = 6 см, b = 4 см.10. Площадь трапеции, имеющей высоту 12 см, большее основание 20 см и меньшее основание 11 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

3. Площа паралелограма обчислюється за формулою: Площа = Висота * Основа. Маємо площу 768 см² і основу 32 см. Підставимо ці значення у формулу і вирішимо її відносно висоти:

768 см² = Висота * 32 см

Висота = 768 см² / 32 см = 24 см

Отже, висота паралелограма дорівнює 24 см.

5. Площа квадрата обчислюється за формулою: Площа = Сторона². Маємо площу 225 см². Щоб знайти сторону квадрата, візьмемо квадратний корінь з площі:

Сторона = √(225 см²) = 15 см

Отже, сторона квадрата дорівнює 15 см.

7. Площа трапеції обчислюється за формулою: Площа = (1/2) * (сума основ * Висота). Маємо площу 250 см², більше основу B = 6 см, і менше основу b = 4 см. За формулою визначимо висоту:

250 см² = (1/2) * (6 см + 4 см) * Висота

250 см² = 5 см * Висота

Висота = 250 см² / 5 см = 50 см

Отже, висота трапеції дорівнює 50 см.

10. Площа трапеції обчислюється за формулою: Площа = (1/2) * (сума основ * Висота). Маємо висоту 12 см, більше основу 20 см і менше основу 11 см. За формулою обчислимо площу:

Площа = (1/2) * (20 см + 11 см) * 12 см

Площа = (1/2) * 31 см * 12 см = 186 см²

Отже, площа цієї трапеції дорівнює 186 квадратним сантиметрам.