5.У поході група туристів ішла пішки 7,8 год зі швидкістю 3,8 км/год і 8,3 год пливла річкою на

плоту зі швидкістю 3,4 км/год. Яка з відстаней є більшою і на скільки кілометрів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Базыка Андрей.

Ответ:

1)Пешком туристы прошли большее расстояние чем они проплыли на плоту, на 1,42км

Пошаговое объяснение:

5.У поході група туристів ішла пішки 7,8 год зі швидкістю 3,8 км/год і 8,3 год пливла річкою на плоту зі швидкістю 3,4 км/год. Яка з відстаней є більшою і на скільки кілометрів?​

Решение:

7,8*3,8=29,64км - туристы прошли пешком.

8,3*3,4=28,22км - туристы плыли на плоту.

29,64-28,22=1,42км