Група туристів переправляється через річку на кількох човнах. Якщо в кожен човен посадити по 6

туристів, то троє залишаться на березі, а якщо в кожен човен посадити по 7 туристів, то одне місце буде вільним. Скільки туристів і скільки човнів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Синипостолова Анастасия.

Ответ:

27 туристов

4 лодки

Пошаговое объяснение:

х туристов

у лодок

х = 6у + 3

х = 7у - 1

6у +3 = 7у - 1

7у - 6у = 3 + 1

у = 4 (лодок)

4*6 + 3 = 24 + 3 = 27 (туристов)