ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!! Група туристiв розмiщуеться на ночiвлю в наметах.Якщо в кожен намет

розмістити по 3 туристи, то двое залишаться без місця. Якщо в кожен намет розмістити по 4 туристи, то одне місце залишиться вільним. Скільки туристів у групі та скільки наметів вони мали?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

Количество палаток х

В першому випадку 3х+2

В другому випадку 4х-1

Уравнение:

3х+2=4х-1

3х-4х=-1-2

-1х=-3

х=-3/(-1)

х=3

Значит, у них есть три палатки тогда:

3*3+2 =11

Или

4*3-1=11

Ответ: 11 туристов