На пошту привезли 14 посилок масою 3 кг кожнаті кілька посилок масою 8 кг кожна. Маса всіх посилок

становить 90 кг. Скільки привезли посилок масою 8 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Денис.

Ответ: 14*3=42- маса всіх посилок по 3 кг

90-42=48- маса всіх посилок по 8 кг

48/8=6

Відповідь: 6 посилок масою 8 кг привезли.