На пошту привезли 12 посилок самою 4кг кожна і кілька посилок масою 7 кг кожна.Маса всіх посилок

була 69кг.Скільки привезли посилок масою 7кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ева.

Ответ:

3 посилки

Пошаговое объяснение:

12*4=48 (кг) вес 12 посилок по 4 кг

69-48 =21 (кг)

21/7=3