(8²-2³-15)²49²:7+83​


Ответы на вопрос

Отвечает Черняев Илья.

1. (8² - 2³ - 15)²:
Почнемо з обчислення значень в дужках:
8² = 64
2³ = 8
15
Тепер візьмемо їхню різницю та піднесемо в квадрат:
(64 - 8 - 15)² = (41)² = 1681

2. 49² : 7 + 83:
Розділимо 49² на 7:
49² : 7 = 2401
Тепер додамо 83 до цього результату:
2401 + 83 = 2484

Отже, результати обчислень:
1. (8² - 2³ - 15)² = 1681
2. 49² : 7 + 83 = 2484