4. Задача. З одного пункту в протилежних напрямках вирушили два катери зі Швидкостями 25 км/год і

30 км/год. На якій відстані один від одного будуть катери через 2 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанская Алина.

Відповідь:

1) 25+30=55(км)- відстань між катерами через годину

2)2х55=110(км)- відстань між катерами через 2 години

Відповідь:110 км

Покрокове пояснення: