Два потяги одночасно вирушили з однієї станції в протилежних напрямках. один із потягів рухався зі

швидкістю 416,5 км, що становило 98% швидкості іншого потяга. якою відстань буде між потягами за чверть години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайкина Аня.

Ответ:

Необхідно знайти відстань, яку проїде кожен з потягів за чверть години. Так як швидкість одного з потягів становить 98% швидкості іншого, то швидкість другого потяга можна знайти за формулою:

V2 = V1 * 0.98

Де V1 - швидкість першого потяга. Підставляємо дані:

V2 = 416.5 * 0.98 = 408.37 км/год

Тепер можна знайти відстань, яку проїде кожен з потягів за чверть години:

S1 = V1 * t = 416.5 * 0.25 = 104.125 км

S2 = V2 * t = 408.37 * 0.25 = 102.0925 км

Для знаходження відстані між потягами потрібно просумувати відстані, які проїхали потяги за чверть години:

S = S1 + S2 = 104.125 + 102.0925 = 206.2175 км

Отже, відстань між потягами за чверть години становить близько 206.22 км.