Здійсни перетворення. Вкажи назви продуктів 1) Mg→MgO → MgSO → Mg(OH), → MgO; 2) C→ CO → K_CO

→CaCO →CaO→Ca(OH).

Ответы на вопрос

Отвечает Кий Валентина.

Ответ:

Объяснение:

1)  Mg → MgO → MgSO₄ → Mg(OH)₂ → MgO

2Mg + O₂ = 2MgO    оксид магнію

MgO + H₂SO₄ = MgSO₄ + H₂O сульфат магнію + вода

MgSO₄ + 2NaOH = Mg(OH)2↓ + Na₂SO₄ гідроксид магнію + сульфат натрію

Mg(OH)₂ = MgO + H₂O оксид магнію + вода

2) C → CO₂ → K₂CO₃ → CaCO₃ → CaO → Ca(OH)₂

C + O₂ = CO₂ оксид карбону (IV)

CO₂ + 2KOH = K₂CO₃ + H₂O карбонат калію + вода

K₂CO₃ + CaCl₂ = CaCO₃↓ + 2KCl карбонат кальцію + хлорид калію

CaCO₃ =(t) = CaO + CO₂ оксид кальцію + оксид карбону (IV)

CaO + H₂O = Ca(OH)₂ гідроксид кальцію