Розкладіть на множники: З6a²-b⁴​


Ответы на вопрос

Отвечает Тулемисова Наргиза.

Відповідь: (6а - b²)*(6а + b²)

Пояснення:

Запишемо даний вираз як різницю квадратів:

36а² = (6а)²

b⁴ = (b²)²

(6а)² - (b²)² = (6а - b²)*(6а + b²).

Отвечает Шельомин Лёша.

Відповідь:

Щоб розкласти вираз 6a² - b⁴ на множники, спростимо його за допомогою різниці квадратів. Різниця квадратів a² - b² розкладається на (a + b)(a - b). Зараз ми використаємо цей підхід:

6a² - b⁴ = 6a² - (b²)² = 6a² - (b²)² = (2a + b²)(3a - b²)

Отже, вираз 6a² - b⁴ розкладено на множники: (2a + b²)(3a - b²).