Довжина прямокутника 8 см, а його ширина на 4 см менше. Обчисліть сторону квадрата, периметр якого

дорiвнюе периметру цього прямокутника.​Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Ismailov Jambo.

Ответ:

ширина= 8-4= 4см.

8+8+4+4=24см.

24см периметр прямокутника

Пошаговое объяснение: