Два мотоциклісти виїхали одночасно з двох сіл назустріч один одному і зустрілись через 3 години.

Швидкість першого мотоцикліста на 10 км/год більша, ніж швидкість другого. Знайдіть швидкості кожного мотоцикліста, якщо відстань між селами 450 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеринова Ксения.

Ответ:1)450:3=150(км)-швидкість 2 мотоциклиста

2)150+10=160(км)-швидкість 1 мотоцикліста

Пошаговое объяснение: