У парку висадили 18 лип, це 3/18 усіх дерев у парку Скільки дерев у парку ​


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Арина.

Ответ:

108 дерев

Пошаговое объяснение:

У парку є 18 дерев, що становлять 3/18 усіх дерев. Щоб знайти загальну кількість дерев у парку, потрібно помножити 18 на 18/3:

18 * (18/3) = 6 * 18 = 108.

Тому у парку є 108 дерев.