У саду висадили 280 дерев. Кленів висадили 50% від усіх дерев, берез - 40% від висаджених кленів,

а решта - дуби. Скільки дубів висадили в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Шишаков Фёдор.

Відповідь:

56 Дубів

Покрокове пояснення:

280=100%, 280-50%=140 - Кленові дерева

140=100%, 140-40%=84 - Березові дерева.

280-140-84=56 - Дубові дерева