У саду висадили 280 дерев. Яблунь висадили 40% від усіх дерев , груш 50% від висажених яблунь , а

решта сливи . Скільки слив висадили в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Ганиев Серега.

Ответ:

112 слив

Пошаговое объяснение:

280*0,4=112 (яблунь) висадили

112*0,5=56 (груш)

280-(112+56)=112 (слив)