Яку масу нікель(2) сульфату необхідно взятиДЛЯ приготування 150 грозчину з масовою часткою10 %

розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цимбал Сніжана.

Відповідь:

m(NiSO₄)=15 г

m(H₂O)=135 г

Пояснення:

Дано:  m(розчину)=150 g w(NiSO₄)=10%

I.  Запишемо формули:

w(E)=m(E)/m(розчину) *100%

m(E)=w(E)*m(розчину)  / 100%

II. Виконаємо обчислення :

m(NiSO₄)=w(NiSO₄)*m(розчину)  / 100%

m(NiSO₄)=10*150/ 100%= 15 г

m(H₂O)=150-15=135 г

*Поставте найкраще, будь ласка :)