У саду ростуть яблуні, груші і сливи. Яблунь - 36, що становить 2/3 усіх дерев у саду. Груш - на 24

менше, ніж яблуні, а решта - сливи. Скільки слив росте і саду? Поможіть будь-ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
1) 36-24= 12
2) 36+12= 48
3) 54-48=6
Відповідь: 6