У парку повинні були посадити 120 дерев. Першого дня висадили декілька дерев, а другого дня

60%того, що висадили в перший,а третього дня 2того що _ 5висадили першого дня. Скільки висаджували кожного дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Хуяська Васька.

1-й день - х деревьев

2-й день - 60% = 60/100 = 6/10 = 0,6х деревьев

3-й день - 2/5 = 4/10 = 0,4х деревьев

Всего 120 деревьев

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + 0,6х + 0,4х = 120

2х = 120

х = 120 : 2

х = 60 (дер.) - в первый день

0,6х = 0,6 · 60 = 36 (дер.) - во второй день

0,4х = 0,4 · 60 = 24 (дер.) - в третий день

Ответ: 60, 36 и 24 дерева соответственно.