У парку діти висадили 200 дерев.24% всіх дерев становили дуби,32%-липи,а решту -сосни.Скільки сосен

висадили діти у парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ванурин Дима.

Ответ:

200:100*24=48 дуби

200:100*32=64 липи

200-(48+64)=88 сосен

Пошаговое объяснение:

Отвечает Гуськов Влад.

Відповідь: 88 сосен.

Покрокове пояснення:200—100%

Значить спершу дізнаємося, скільки відсотків становлять сосни

100%-(24%+32%)=44%

Тепер дізнаємося 1% від 200— 200:100=2

А тепер ми можемо дізнатися скільки сосен:

44×2=88

Відповідь: 88 сосен.