Помогите решить уравнение: 640 : у = 197 - 13 • 9


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.
Давайте розв'яжемо це уравнення:

640 ÷ у = 197 - 13 * 9

Спочатку розрахуємо значення правої частини:

197 - 13 * 9 = 197 - 117 = 80

Тепер ми маємо таке уравнення:

640 ÷ у = 80

Щоб знайти значення "у", поділимо 640 на 80:

640 ÷ 80 = 8

Отже, рішенням цього уравнення є "у = 8".