84. Өрнек түрінде жазып, мәнін табыңдар: 1) 3 еселенген 48 бен 23-тiн косындысы; 2) 2 еселенген 53

пен 19-дын айырмасы; 3) 735-тің 85 пен 36-ның айырмасына бөліндісі; 4) 251 мен 649-дын косындысының 75-ке бөліндісі. A. 15; B. 68; с. 12; D. 213.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Анастасия.
1)3(48+23)=3*71=213
2)2(53-19)=2*72=68
3)735/(85-36)=735/49=15
4)(251+649)/75=12